logot

Informatyka dla medycyny

Głównym obszarem naszej działalności jest obsługa palcówek medycznych. Oferowane przez naszą firmę rozwiązania zapewniają kompleksowe usługi w zakresie utrzymania zasobów sprzętowych u Świadczeniodawcy oraz wspomagają proces rozliczeń wykonanych świadczeń, zarówno realizowanych w oparciu o umowy z NFZ, jak i świadczeń udzielanych komercyjnie.

Obecność naszej firmy na rynku usług informatycznych w obszarze medycznym od kilkunastu lat pozwala oferować naszym Klientom rozwiązania, które pozwalają na wydajną, a przede wszystkim bezpieczną pracę.

Proponujemy rozwiązania, które uwzględniają najważniejsze aspekty, jakie powinny zostać spełnione przez systemy informatyczne stosowane w placówkach medycznych:

Powyższe aspekty wyznaczają ogólne założenia dla systemu informatycznego, a konkretne rozwiązania proponujemy po dokładnej analizie potrzeb konkretnego Klienta.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest posiadany certyfikat Srebrnego Partnera firmy Asseco w zakresie instalowania, wdrażania, serwisowania oraz szkolenia końcowych użytkowników programu mMedica.

Elastyczne formy współpracy, polegające na usługach zlecanych jednorazowo, jak również oparte o abonamentowe umowy serwisowe, pozwalają naszym Klientom na wybór najatrakcyjniejszego modelu współpracy, a co za tym idzie przewidywalność kosztów związanych z obsługą serwisową.